fabulash güzellik merkezi

Güzellik Merkezi

Fabulash Güzellik Merkezi, İstanbul’un Nişantaşı semtinde hizmet vermektedir. Güzellik alanında pek çok hizmet sunan firma, kaliteli ve üstün hizmet anlayışı ile de geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Nişantaşı gibi elit bir semtte vermiş olduğu hizmet ile kısa zamanda büyük ilgi görmüş ve sektöründe adından söz ettiren bir firma niteliğine ulaşmıştır. Güzellik alanında pek çok firma bulunsa da Fabulash Luxurious Beauty, güler yüzlü personeli, prensipli yaklaşımı ve prestji ile adından da söz ettirmektedir. Haftanın 6 günü hizmet veren Fabulash Luxurious Beauty, randevu sistemi ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Sabah 10.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında hizmet veren Fabulash Güzellik Merkezi, üstün kalite ile sunmuş olduğu hizmetleri de müşterilerine tattırmaktadır.

Hizmetlerimiz

22

Protez Tırnak

Protez tırnak, tırnaklara estetik bir görünümün kazandırmakla birlikte, tırnaklarda çatlama, kırılma, mantar enfeksiyonu ve tırnak yeme alışkanlığı olan kişilerin sıklıkla başvurduğu bir yöntemdir.

11

İpek Kirpik

Saf ipekten üretilen, kirpik aralarına teker teker uygulanan ipek kirpik yöntemi ile kirpikleriniz daha uzun ve gür göstererek rimel ihtiyacını ortadan kaldırın.

55

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj uygulaması, vücudumuzda ihtiyaç olan belli bölgelere renkli pigmentlerden oluşan doğal su bazlı boyanın; cildimizin üst deri diye de tarif edilen epidermis bölgesine bırakılmasıdır.

44

Microblading

Microblading 3D Kıl Tekniği ile gerçek kaşınızdan ayırt edilemeyecek kadar düzgün, doğal ve dolgun kaşlara sahip olmak mümkün. Bu yöntemde mikro, steril ve tek kullanımlık iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına işlenir.

66

Kirpik Lifting

Lifting işlemi kirpik bakımı ile tamamlanıyor ve kirpiklerin daha kalkık, uzun ve kıvrık görünmesini sağlıyor. İçerisinde doğal yağlar, vitaminler olan maske öncelikle kirpiklere uygulanıyor.

33

Buz Başlıklı Epilasyon

En acısız epilasyon yöntemi olan Buz Lazer epilasyon, kullandığı kademeli ısıtma metodu ile kıl köklerini etkili bir şekilde tahrip ederken çevredeki cildin zarar görmesini önler, ciltte yanık oluşma riskini ortadan kaldırır.

77

Kalıcı Oje

Kalıcı oje; tırnakta uzun süre herhangi bir deformasyona uğramaksızın kalıcılığını koruyan bir uygulamadır. Kalıcı oje uygulaması ile çok uzun süre ojelerde çıkma ya da bozulma olmaz.

88

Manikür

Manikür, el tırnaklarımızın sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olması için, periyodik olarak yaptırdığımız profesyonel bir uygulamadır. Manikür ile el tırnaklarınızın sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olması için gerekli bakımlar yapılır.

99

Pedikür

Pedikür, ölü etleri temizleyen, sertleşmiş ayak parmaklarınızı ve derinizi yumuşatan, ayak tırnaklarınızı tedavi eden bir tedavidir. İyi bir ayak tedavisi sizi çok iyi hissettirir, ancak pedikür uygulaması cila tipinden masaja kadar değişebilir.

Blog Yazıları