Fabulash Luxurious Beauty, İstanbul’un Nişantaşı semtinde hizmet vermektedir. Güzellik alanında pek çok hizmet sunan firma, kaliteli ve üstün hizmet anlayışı ile de geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Nişantaşı gibi elit bir semtte vermiş olduğu hizmet ile kısa zamanda büyük ilgi görmüş ve sektöründe adından söz ettiren bir firma niteliğine ulaşmıştır. Güzellik alanında pek çok firma bulunsa da Fabulash Luxurious Beauty, güler yüzlü personeli, prensipli yaklaşımı ve prestji ile adından da söz ettirmektedir.

Haftanın 6 günü hizmet veren Fabulash Luxurious Beauty, randevu sistemi ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Sabah 10.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında hizmet veren Fabulash Luxurious Beauty, üstün kalite ile sunmuş olduğu hizmetleri de müşterilerine tattırmaktadır. Geniş müşteri kitlesi ile hemen hemen her günü dolu olan firma, müşterileri için randevu oluşturmakta, söz vermiş olduğu saatte de müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Lokasyon olarak oldukça kolay bir konumda olan firmaya da ulaşım hızlı bir şekilde sağlanmaktadır. Müşteriler randevu taleplerini firmaya 24 saat öncesinden bildirmekte ve verilen saat aralığında bekletilmeden hizmet için davet edilmektedir. Bir diğer önemli faktör ise firmanın vermiş olduğu hizmet karşılığında fiş veya faturasını anında teslim ediyor olmasıdır.

Fabulash Luxurious Beauty, Kalıcı Oje Uygulaması, Protez Tırnak Uygulaması, İpek Kirpik Uygulaması, Kalıcı Eyeliner Uygulaması, Kalıcı Dudak Renklendirme Uygulaması, Kaş Pudralama Uygulaması ve Microblading Uygulaması gibi hizmetler sunmaktadır. Türkiye’de bu alanda müşteri memnuniyeti sağlayan nadir firmalar arasında ise yerini korumaktadır. Müşteri memnuniyeti Fabulash Luxurious Beauty için her zaman en ön planda tutulmaktadır. Güzellik alanında verilen hizmetlerde kullanılan tüm ürünler müşterilerin sağlığı düşünülerek temin edilmektedir. Özellikle alerjik reaksiyonlara karşı gerekli testler yapılmakta ve sonrasında uygulama işlemine geçilmektedir.

Fabulash Luxurious Beauty, en son trendleri takip ederek daima yenilikçi hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Tüm bunların yanı sıra teknolojiye ayak uydurmakta ve son teknoloji cihazlar ile iletişim sağlamaktadır.

Fabulash Luxurious Beauty için müşterilerin sağlığı her zaman önemlidir. Bu nedenle kaliteli ürünlere yer verilmekte ve müşteriler için üstün hizmet anlayışı daima ön safta tutulmaktadır.

Müşteriler randevu işlemleri için bizzat gelerek ya da telefon aracılığı ile işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Fabulash Luxurious Beauty bünyesinde çalışan personeller de son teknoloji ürünlere ayak uyduracak şekilde eğitilmekte ve müşteriler için gereken özeni en üst seviyede sağlamaktadır. Her kesimden kişilere hitap eden firma bu alanda kendisini kanıtlamış ve hizmet kalitesi ile başarı alanında üst sıralara yerleşmiştir.

Fabulash Luxurious Beauty bünyesinde hizmet alan müşteriler, firma için büyük bir referans kitlesi oluştururken, yeni hizmetler için de önemli bir ölçüt olarak değerlendirilmektedir. Firma için müşterilerinin dilek, istek ve önerileri daima değerlendirilmekte ve bu doğrultuda hareket edilmektedir.