İpek Kirpik Ve Microblading ile Muhteşem Bakışlar 

Günümüzde birçok teknolojik gelişme sayesinde farklı alanlarda yenilikler ortaya sunuluyor. Özellikle güzellik alanında faaliyet sürdüren işletmeler, yeni yöntemler ile güzelliğine düşkün olan kişilerin imdadına koşuyor. Güzellik merkezlerinde en çok yapılan ipek kirpik ve microblading işlemleridir. İpek kirpik, kibrinden memnun olmayan daha gür görülmesini isteyen ve bunu doğal yöntemlerle yapmak isteyen kişilerin başvurmuş olduğu yöntemdir. Veya herhangi bir sebepten dolayı hiçbir kirpiği olmayan kişilerde bu uygulama sayesinde, gerçek bir kirpik görüntüsüne sahip olabiliyor. İpek kirpik uygulaması kolay ve görüntüsü muhteşem olan bir güzellik yöntemidir. Kirpiğe en yakın şekilde üretilmiş olan malzemelerden yapılmaktadır. İpek kirpik uygulanırken insan sağlığına zarar vermeyen yapıştırıcılar kullanılıyor. Uygulanan ipek kirpik hiçbir makyaj yapmasanız bile, kirpiklerinizin ve bakışlarınızı muhteşem olmasını sağlıyor.

Microblading Uygulaması Ve Nedenleri 

Microblading ülkemizde en çok yapılan işlemlerden birisidir. İnce bir kıl tekniği ile kaşların belirginleştirilmesini sağlayan bir yöntemdir. Bir nevi kaş kontör işlemi diyebiliriz. Microblading uygulamaları profesyonel kişiler tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Microblading için gerekli olan birkaç malzeme bulunuyor. Malzemelerin kaliteli olması uygulamanın iyi olmasını sağlar. Microblading kaş görüntüsünden memnun olmayan kişilerin tercih etmiş olduğu yöntemlerdir. Ayrıca farklı sebeplerden dolayı kaşını kaybetmiş kişiler, bu yöntem sayesinde doğal bir kaş görünümüne sahip olabiliyor. Microblading profesyonel güzellik merkezleri ve klinikler tarafından yapılması gereken işlemlerdir.

Protez Tırnak Nedir?

Güzellik merkezlerinde ve kliniklerde microblading ve ipek kirpik uygulamalarının dışında protez tırnak uygulamaları da yapılmaktadır. Protez tırnak kadınların en çok başvurmuş olduğu yöntemlerden birisidir. Tırnak görüntüsünden memnun olmayan daha farklı ve daha güzel tırnaklara sahip olmak isteyen kişiler, protez tırnak sayesinde isteğine kavuşuyor. Protez tırnak insan sağlığına zarar vermeyen güçlü yapıştırıcılar sayesinde uygulanıyor. İnsan tırnağına en yakın malzemelerden tasarlanan protez tırnak, tırnağı olmayan kişilerin de yeni tırnak sahibi olmasını sağlıyor. Suya dayanıklı ve uzun süre kullanabileceğiniz protez tırnak uygulaması, bilgili ve deneyimli kişiler tarafından yapılması gereken işlemdir. Uzman kuruluşlardan bu tarz işlemleri güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat