İpek Kirpik Yapımı Giderek Artıyor

Kirpiklerinizin düzgün olmasını istiyorsanız rimel kullanmanız gerekiyor. Bunu da her gün yapmanız gerekir. Kimyasal içerikte olmasından dolayı zaman içerisinde kirpikleriniz zarar görebilir. Daha iyi bir bakışa sahip olmak isteyenler ipek kirpik yaptırmayı seçiyor. Bu sayede estetik açıdan en iyi sonuç elde edilebiliyor. Özel iğneler yardımı ile cilt altına uygulanan bu yöntemin herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. Bundan dolayı sorunsuz bir şekilde ipek kirpik uygulamasından yararlanabilirsiniz. Birçok güzellik merkezinde ipek kirpik uygulamasını güvenle yaptırabilir ve en iyi sonucu elde edebilirsiniz. İpek kirpik fiyatları ise ekonomik olması ile ön planda yer almaktadır. İpek kirpik yapımı sonrası hijyen kurallarına uyulması da büyük önem taşıyan konular arasında yer alır.

Protez Tırnak Modelleri

Protez tırnak herkes için yapılabilen bir uygulamadır. Özellikle de tırnak yeme alışkanlığı olanlar da güvenle yaptırabilir. Tırnakta çatlama durumu var ise protez tırnak uygun bir seçim olacaktır. Protez tırnak sonrası oje sürülümü de yapılabilir. Bu sayede ojenin daha parlak görünmesine de katkı sağlayacaktır. Uzun süreli kullanım için de oldukça uygun bir seçim olacaktır. Protez tırnak yapımından önce tırnağınıza özel bir koruyu ürün sürülür. Bunun herhangi bir yan etkisi bulunmaz. Daha sonra protez tırnak yapıştırılır ve gerekli olan şekil verilir. Bu işlemde görsel tasarımı iyi bir şekilde ayarlamak gerekir.

Microblading Uygulaması

Microblading uygulaması günümüzde oldukça tercih edilen en yeni teknikle arasında yer alıyor. Kaşlarınızın daha kaliteli bir görsele sahip olmasını istiyorsanız Microblading ideal bir seçim olarak karşınıza çıkacaktır. İğne yardımı ile yapılan bu yöntem boyanın da kaliteli olması gerekir. Bu sayede doğal bir görünüm elde edilecektir. Tüm bu aşamalar uzmanlık ve tecrübe isteyen konular arasında bulunur. Microblading uygulamasından yararlanmak istediğinizde mutlaka yasal hizmet veren yerleri tercih etmeye özen gösterin. Yapım sonrası hijyen kurallarına da dikkat etmeniz ve tavsiyeleri yerine getirmeniz gerekiyor. Microblading işleminin herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. Bundan dolayı güvenle yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat