Kalıcı Protez Tırnaklar İle Bakımlı Eller

Kadınlarda güzelliğin ilk adımı bakımdır. Bakımlı olmak güzelliği beraberinde getirir. Birçok güzellik uygulaması ile bakımlı olmayı kalıcı hale getirmek de mümkündür. Günümüzde uygulanan birçok güzellik uygulaması kadınların istediği başarılı sonuçları veren yöntemlere sahiptir. Kusursuz olmayı seven bayanlar için ideal olan protez tırnak uygulamaları ile de kalıcı el bakımı yapmak mümkündür. Bakımlı ellere sahip olmanın ilk şartı olan ellerde uygulanan protez tırnak uygulamaları kalıcı olması ve bakımlı görünmesi nedeni ile tercih edilir. Parmaklara uygulamam protez tırnak uygulamaları tırnaklardan uzun süre boyunca çıkmaz ve günlük hayatta kadınları zorlamaz. Tırnak yeme problemi olan ya da tırnak yapısı küçük olan bayanlar için ideal protez tırnak uygulaması ile oldukça uzun dönem boyunca kalıcı tırnaklara sahip olmak da mümkün olur. Protez tırnak uygulamaları doğal tırnak görünümünde olduğu için de güven verir.

İpek Kirpikler İle İpeksi Bakış Etkisi

Bakımlı olmayı seven bayanlar için tasarlanan ipek kirpik bakışlara anlam kazandırır. Kirpiklerinden şikâyetçi olan bayanların tercihi olan ipek kirpik uygulamaları kalıcı olmaları nedeni ile de güven verir. Kirpiklerini ipek kirpik ile dolgunlaştıran bayanlar uygulamanın ardından gayet mutlu sonuçlar alabilirler. İpek kirpik uygulamaları gerçek kirpiklerin arasına yerleştirildiği için de oldukça doğal duran ürünlerdir. İpek kirpik yaptıran bayanlar eğer dikkatli bir şekilde bakımı yaparsa bu kirpiklerin ömrünü daha da uzatabilirler.  Yapıştırılma aşamasında özen isteyen ipek kirpik uygulaması eğer titizlik ile yapılırsa gerçek kirpikten de ayırt edilemez.

Yüz İfadesini Değiştiren Microblading Uygulamaları

Kalıcı makyaj uygulamaları arasında yer alan Microblading uygulamaları yüzde kalıcı ifadelere sahip olmak isteyenlerin tercihidir. Kaşlar yüz ifadesini simgeleyen en önemli yüz bölümüdür. Makyajın da ilk adımı olan kaşlarda uygulanan Microblading uygulamaları ile yüzde istenilen görünüme kavuşmak mümkündür. Kusursuz bir uygulama ile yapılan Microblading uygulamaları kalıcı olması nedeni ile de tercih edilir. Cildin yapısına göre kalıcılık süresi değişen Microblading uygulaması sonucunda dikkat edilen kriterlere uymak kalıcılık süresini artırır.  Microblading uygulamaları kalıcılık arz etmesi nedeni ile güvenle tercih edilebilmektedir.

Sayfa detayına aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşa bilirsiniz
fabulash.com.tr/protez-tirnak/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat