Microblading 3D Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü

Doğal ve gerçekçi kaşlara sahip olmak isteyenler Microblading uygulamasından yararlanarak istedikleri sonucu alabiliyorlar. Bu işlem sonrası kaşlarınız daha düzgün ve net olacaktır. Özel boya tekniği ile yapılan bu işlemin herhangi bir yan etkisi de bulunmuyor. Bunan dolayı güvenle yaptırabilirsiniz. Microblading işlem sonrası gündelik hayatınıza hemen dönüş sağlayabilirsiniz. Deri yüzeyinin altına işlenen bu yöntem sonrası kaşlarınız daha estetik bir duruşa sahip olacaktır. Microblading uzmanlık istediği için mutlaka alanında uzman bir nokta tercih edilmelidir. Ayrıca buna bağlı olarak ipek kirpik uygulamasından da yararlanabilirsiniz. Kirpiklerin üzerine yapılan bu işlem sonrası bakışlarınız daha etkili ve güzel olacaktır. Sizde bunu denemek isterseniz profesyonel noktalardan hizmet alabilirsiniz.

Nasıl Yapılır

Microblading özel iğneler yardımı ile yapılır. Cildin bir kat altına uygulanan bu yöntem kısa sürede olumlu sonuç almanıza yardımcı olacaktır. Microblading uygulaması sonrası uzun süreli bir kullanım sağlanabilmektedir. Sadece dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Yapım sonrası bölge ile çok oynamamamız gerekir. Ayrıca hijyen kurallarına mutlaka uymalısınız. İpek kirpik yapımı sonrası da hijyen kurallarına uyulması daha iyi bir kullanım oluşturmanıza yardımcı olacaktır. İpek kirpikler herkes için uygulanabilen özel bir tekniktir. İpek kirpik tek tek uygulanır ve sabit bir hale getirilir. Bu işlem süresi de uzmana göre değişkenlik gösterebilir. İpek kirpik yaptırdıktan sonra istediğiniz her yerde güvenle kullanım sağlayabilirsiniz. Hamam ve sauna gibi alanlarda da sorunsuz bir kullanım elde edilecektir.

Güzellik Sırlarınız

Güzellik sırları arasında protez tırnak yapımı da öne çıkıyor. Bu tarz bir yapım sonrası elleriniz oldukça hoş görünecektir. Bunun için sizde tırnak yaptırabilirsiniz. Tırnaklarınızda çatlama ve benzeri bir durum oluşuyor ise protez tırnak ideal bir seçim olarak karşınıza çıkacaktır. Protez tırnak yapımı uzmanlık ve tecrübe isteyen bir konudur. Doğru yapıştırıcının uygulanması ve cilde zarar verilmeden yapılması gerekir. Bu sayede fayda alabilirsiniz. Protez tırnak modelleri ise farklı çeşitte yer alır. Size sunulan tasarım arasından seçim yaparak protez tırnak oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat