Tırnak bakımı, vücut güzelliğini tamamlayan en önemli unsurlardan biridir. Tırnaklar dengesiz beslenme ve bakım yapılmamasından dolayı, sağlıksız ve kötü bir görünüme sahip olabilir.  Sektörde yılların tecrübesine sahip olan Nişantaşı protez tırnak firmamız, steril ve modern uygulamalarla tırnaklardaki sorunları çözerek, hak ettikleri görünüme kavuşturmaktadır. Firma olarak, bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz kaliteli ve dürüst hizmetlerimizle, sektörün güvenilir markaları arasında ilk sıralarda bulunuyoruz.

Uygulamalarımızla sağladığımız % 100 müşteri memnuniyeti sayesinde, protez tırnak İstanbul başlıklı aramalarda da en çok ziyaret edilen siteye sahip bulunuyoruz. Dünya üzerindeki protez tırnak uygulamalarındaki gelişmeleri yakından takip ederek, en yeni ve başarılı uygulamaları müşterilerimizle buluşturuyoruz. Uyguladığımız protez tırnaklar, mevcut tırnaklarla neredeyse aynı incelik ve görünümde olmaktadır. Dayanıklılığı ise, mevcut tırnaklardan 80 kat daha fazla olmaktadır.

Protez Tırnak Nedir?

Protez tırnak uygulaması, ellerinin her daim bakımlı görünmesini isteyen herkese uygulanabilen bir işlemdir. Aynı zamanda tırnak yeme problemini çözmede şu an için en etkili çözümdür. Takma tırnaklara oranla çok daha doğal görünümlü, dayanıklı ve kullanışlı olan protez tırnaklar sayesinde, eller daha güzel ve sağlıklı bir görünüme kavuşmaktadır.

Firma olarak, protez tırnak uygulamasını şu şekilde gerçekleştiriyoruz;

 • Öncelikle, tırnaklarınıza uygun şekil ve boy sizin de isteğiniz göz önünde bulundurularak karar verilir.
 • Daha sonra, manikür yapılıp doğal tırnaklar protez tırnağın tutunabileceği bir baz oluşturulmak üzere özenle hazırlanır.
 • Törpüleme işlemi ile protez tırnaklar tam olarak tırnak anatomisine uygun hale getirilir.
 • İsteğe bağlı olarak, kalıcı oje ve nail art (süslemeler) uygulanır ve koruma ve parlatma özellikli bir madde ile tırnaklar kaplanır.

Firmamızın uzman güzellik uzmanları tarafından gerçekleştirilen bu uygulama ile protez tırnakların daha uzun ömürlü olmasını ve daha estetik görünmesini sağlıyoruz. Protez tırnak uygulamalarımızı özellikle; zayıf ve sağlıksız, geç uzayan ve tırnak yeme alışkanlığı olan kişilerin tırnaklarına başarı ile uygulamaktayız. Mantar ve egzama gibi tırnak eti sorunları olanlar ile tırnak etleri çok hassas olanlara protez tırnağı önermiyoruz. Bu gibi durumlarda lütfen öncelikle doktorunuzla görüşünüz.

Nişantaşı ipek kirpik hizmetimizle iligli detaylı bilgi için https://fabulash.com.tr/ipek-kirpik/ sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Protez Tırnak Fiyatları

Protez tırnak fiyatlarımız;

Mevcut tırnakların durumu ve istenilen tasarıma göre değişmektedir. Müşterilerimize en kaliteli ve estetik uygulamaları, sektörün en uygun fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel uzmanlarımız, müşterilerimizin tırnak durumlarını inceleyip, taleplerini aldıktan sonra fiyat belirlemektedir.

Protez Tırnak Çeşitleri

Firma olarak, en gelişmiş ve başarılı sonuçlar alınmış olan, akrilik ve jel protez tırnak uygulamaları yapmaktayız. Akrilik protez tırnak uygulamamızda, tırnak uygulaması için özel olarak üretilmiş akrilikler kullanılıyoruz. Jel protez tırnak uygulamamızda ise; akrilik tırnağa göre daha elastik bir malzeme olan özel bir tırnak jeli ile tırnakları kaplıyoruz. Her iki yöntem de hem şablon, hem de tırnak ucuna yerleştirilen ve takma tırnağa benzeyen tips adı verilen malzemelerle yapılabilmektedir. Hatta direkt olarak kendi doğal tırnağınız üzerine koruma amaçlı bile yaptırabilirsiniz.

Protez Tırnak Bakımı

Protez tırnak kullanımı kişisel olarak özel bir bakım gerektirmemektedir. Firmamızın uyguladığı ve üç hafta veya bir aylık bakımlar ile tırnaklarınızı istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Kırılma, çatlama gibi durumlarda mutlaka salonumuza gelip hasarlı tırnakları düzeltin. En önemli husus tırnakların asla çekerek, kopararak veya yenilerek gibi kendi kendinize çıkarmaya çalışmamanızdır.

Protez tırnaklarınızın üzerine istediğiniz ojenizi kullanabilirsiniz. Tırnaklarınıza hiçbir zararı olmaz. Parlaklığını kaybetmemesi ve daha uzun ömürlü olması açısından bizler, asetonsuz oje çıkarıcılar kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Protez Tırnak Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Protez tırnak nasıl çıkarılır?

Protez tırnak işlemi, sadece profesyonellerin kullanabileceği bir elektronik veya manuel törpü kullanılarak çıkarılabilir. Akrilik sistem ile uygulanmış tırnaklar ise istenilirse öncesinde solüsyon ile yumuşatılarak ardından törpülenme işlemi yapılabilir.

Protez tırnak ne kadar?

Protez tırnak işleminin ücreti, yapılan işlem, kalıcı oje olup olmaması, varsa yapılan nail artlara göre değişir. Bütün işlemlerin fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Protez tırnak ne kadar kalıcı?

Ortalama üç haftada bir gerekli bakımları yaptırarak dilediğiniz süre kullanabilirsiniz.

Protez tırnak evde nasıl çıkarılır?

Öncelikle protez tırnaklarını evde çıkarmanız kesinliklikle önerdiğimiz bir uygulama değildir. Güzellik salonunuza erişiminiz yoksa ve tırnaklarınızı çıkarnız gerekiyorsa, bir kağıt törpü kullanarak tırnaklarınızı istediğiniz boyda kısaltıp, tırnak yüzeyinden törpüleme işlemi yapabilirsiniz. Tırnaklarınızın yüzeyindeki tüm malzemeyi törpülemenizi önermeyiz.

Protez tırnak ne kadar süre kullanılır?

Ortalama üç haftada bir bakımları yapıldığı sürece kullanabilirsiniz.

Protez tırnak ne kadar dayanır?

Ortalama üç haftada bir bakımları yapıldığı sürece kullanabilirsiniz. Eğer tırnaklarınızda kırılma olursa, kırılan tırnağınızı onarmak üzere mutlaka güzellik salonunuza uğrayın.

Protez tırnak işlemi kaç saat sürer?

Yapılan işleme göre, 1,5 saatten 3,5 saate kadar değişebilen işlem süresi vardır.

Protez tırnak yaptırmak için yaş sınırı kaçtır?

Protez tırnak işlemi, aile onayı var ise 16 yaşından itibaren uygulanabilir.

Protez tırnak kaç ay kullanılır?

Ortalama üç haftada bir bakımları yapıldığı sürece istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Evde protez tırnak nasıl yapılır?

Protez tırnak işlemi, evde yapılabilecek bir işlem kesinlikle değildir. Bu işlem, mutlaka protez tırnak konusunda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Protez tırnak nerede yaptırabilirim?

Nişantaşı Güzellik Salonumuz FABULASH, Nişantaşı’nın en merkezi noktalarından Atiye Sokak’ta bulunmaktadır. Protez Tırnak işlemini güvenle yaptırabilirsiniz. Randevu almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

 1. Yeliz diyor ki:

  Protez tırnak yaptırmak için arkadaşımın tavsiyesiyle gittim.
  Sağolsun Elif hanım çok iyi bir iş çıkardı doğal tırnağımdan bile
  daha hoş görüntü oldu.
  Ayrıca güler yüzlü ve pozitif insanlar.”

  Yeliz DOBRUCALI

Yorumlar kapalıdır.