Son Trendler, İpek Kirpik, Microblading Ve Protez Tırnak Nedir?

Son zamanlarda kadınların en çok başvurmuş olduğu güzellik merkezlerinde yapılan farklı işlemler bulunuyor. Microblading, trendler arasında yer alıyor. Bu tarz uygulamalar kesinlikle uzman kurum ve kuruluşlar tarafından yapılmalıdır. Çünkü her uygulama insan sağlığına zarar verebilir nitelikte olabilir. Bu yüzden bu tarz uygulamaların eğitimini almış kişiler, bilinçli bir şekilde uygulama yapar. Ayrıca her türlü uygulama için kullanılacak olan malzemelerin kaliteli ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerden tercih edilmiş olması gerekiyor. Microblading, protez tırnak ve ipek kirpik uygulamalarında kaliteli malzeme kullanımı son derece önemlidir. Peki, güzellik akımına bomba gibi düşen bu tarz uygulamalar nereye ve nasıl yapılmaktadır? 

Protez Tırnak Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Protez tırnak son zamanlarda tırnağından memnun olmayan kişilerin başvurmuş olduğu yöntemlerdendir. Protez tırnak uygulaması tırnak üzerine güçlü yapıştırıcılar uygulanarak yapılan bir yöntemdir. Protez tırnak tırnağa olmayan ve tırnak görüntüsünden memnun olmayan kişilerin yaptırmış olduğu bir işlemdir. Bu sayede kişiler istediği boyutta tırnağı sahip olabilir ve çeşitli süslemeler ile bu tırnağı kullanabilir. Tercih edilen kaliteli malzemeler sayesinde, suya dayanıklı ve uzun zaman kullanabileceğiniz protez tırnak modelleri tasarlanıyor. Protez tırnak uygulamaları güven vermesi nedeni ile de tercih ediliyor.

Microblading Ve İpek Kirpik Nedir?

Microblading işlemleri uygulanan kıl tekniğidir. Kaş görüntüsünden memnun olmayan ya da hiç kaşı olmayan kişilerin başvurmuş olduğu yöntemdir. Bu yöntem sayesinde kişinin kaşı belirginleştiriliyor, kaş yapısına uygun renk tonları tercih edilerek kaşlarında belirginlik sağlanıyor. Microblading yapabilmek için uzman bilgi ve deneyime sahip olmak gerekmektedir. Ayrıca kullanılacak olan kaliteli malzemeler microblading kalitesini arttırır. İpek kirpik uygulaması, kirpiğini doğal yöntemlerle daha gür ve daha gösterişli hale getirmek isteyen kişilerin tercih etmiş olduğu yöntemdir. İpek kirpik uygulamalarında kullanılan malzemeler kaliteli bir şekilde tercih edilmelidir. Aksi takdirde ipek kirpik uygulaması yaptıran kişilerde alerjik reaksiyon görülebilir. İpek kirpik uygulaması sonrasında, kirpikleriniz daha gür ve daha gösterişli bir hal alacaktır. Makyaj yapmadan günlük hayatınızda suya dayanıklı bir şekilde kullanabileceğiniz ipek kirpik, bakışlarınıza anlam katacak ve ipek kirpik görüntünüzü güzel bir hale sokacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat