Son Zamanların En Trendi Protez Tırnak 

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte güzellik merkezlerinde de farklı birçok gelişmeler ortaya koyuldu. Özellikle kadınların sıklıkla başvurmuş olduğu güzellik yöntemleri, kadınların ihtiyacının karşılanması için teknolojik gelişmelerin sayesinde farklı boyutlarda yapılıyor. Son zamanlarda en çok tercih edilen protez tırnak, birçok kadının başvurmuş olduğu yöntemlerdendir. Protez tırnak, farklı boyutlarda ve tasarımlarda kişilerin yaptırmış olduğu işlemlerdir. Özel bir yapıştırıcı sayesinde, tırnakların yapısına uygun tasarlanarak hazırlanmış yapıştırma sistemi ile sabitlenmiş olduğu bir sistemdir. Protez tırnak birçok kişi için, hem estetik, hem görsel hem de belli alışkanlıklar yok edilmesi için tercih edilmiş bir yöntemdir. Örneğin tırnak yeme alışkanlığı olan bir kişi, protez tırnak sayesinde bu alışkanlığından kurtulabiliyor. Ya da herhangi bir sebepten dolayı tırnağını kaybetmiş kişiler, protez tırnak sayesinde yeni tırnaklarına kavuşuyor. Görsel olarak tırnağından memnun olmayan, görüntüsünden rahatsız olan kişilerin tırnaklarına görsellik açısından uygulamış olduğu yöntemdir. 

Protez Tırnak Nasıl Uygulanır?

Protez tırnak profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu yüzden bu tırnak yapımında kullanılan ekipmanlar kaliteli olmalıdır. İnsan cildine zarar vermeyen yapıştırıcılar, insan tırnağına en yakın üretilmiş protez tırnak kullanılıyor. Uygulanması uzman kişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Genellikle güzellik merkezlerinde yapılmaktadır. Uygulanması için gerekli olan ekipmanların ve profesyonel malzemelerin tam olması gerekmektedir. Protez tırnağın yanında güzellik merkezleri microblading ve ipek kirpik uygulaması da gerçekleştiriyor. Microblading ve ipek kirpik genellikle uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Uygulamalar yapacak olan kişilerin gerekli eğitimleri tanımlanmış olması gerekiyor.

İpek Kirpik Ve Microblading Uzman Kişiler Tarafından Yapılmalı 

 Microblading yöntemleri belli başlı ekipmanlar doğrultusunda, kaşa şekil verilmesi işlemidir. Microblading kaşı olmayan, kaşı dökülen, kaş görüntüsünden memnun olmayan kişilerin başvurmuş olduğu yöntemdir. Microblading kıl tekniği ile yapılıyor. Microblading yapılırken kaliteli ürünler kullanılıyor ve yapılan kaş işlemi öncesinde yüzde nasıl duracağı kişiye gösteriliyor. İpek kirpik, özel Yapıştırıcılar ve özel ürünler sayesinde kirpiklerin gürleşmesini sağlamaktadır. İpek kirpik işlemleri dolgun kirpiklerin doğal yöntemler ile kazanılmasını sağlıyor. İpek kirpik güçlü bir yapıştırıcı sayesinde, kirpiğin üzerine tek tek yapıştırması sonucu oluşturuluyor. İpek kirpik sayesinde günlük hayatta makyaj yapmadan muhteşem bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat